ul. Siemianowicka 98, 41-902 Bytom 607 136 966 biuro@komato.pl

Kontenery socjalne

Kontenery socjalne

Kontener socjalny to pojedynczy blok modułowy na konstrukcji rami stalowej, o wewnętrznej powierzchni użytkowej równej 13 m2.

Tego typu jednostka przeznaczona może być pod użyteczność szatniową i różnego rodzaju inne powierzchnie użytkowe. Kontener tego typu posiada możliwość dowolnej konfiguracji, oraz możliwość łączenia w większe modułu.

 • Lz=6058 mm,
 • Sz=2438 mm,
 • Hz=2800 mm,
 • (Hw=2500 mm)
 • Okna PCV: 1165×1135 mm 2 szt. Wraz z roletami.
 • Drzwi: zewnętrzne jednoskrzydłowe, stalowe, białe 900×2000 mm
 • Instalacja elektryczna: instalacja oświetleniowa oraz instalacja gniazd wtykowych

Kontenery biurowo-socjalne najlepsze kontenery pracownicze w naszej ofercie

Kontenery biurowo-socjalne to przestrzeń do dowolnej adaptacji. Z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako szatnie, pomieszczenia socjalne czy dowolna inna przestrzeń użytkowa dla pracowników realizujących zadania w terenie. Dzięki prostej konstrukcji kontenery biurowo-socjalne mogą być łączone w segmenty budowlane o zróżnicowanym metrażu i przeznaczeniu. Najczęściej stanowią bazę dla organizacji przestrzeni socjalnej dla pracowników zatrudnionych w budownictwie, jak również branży usługowej działającej sezonowo, jak szkółki narciarskie, wynajem sprzętu pływającego czy szkółki żeglarskie.

O dużej popularności kontenerów pracowniczych decyduje ich uniwersalny charakter oraz swoboda adaptacji przestrzeni w zależności od indywidualnych potrzeb. Dużym atutem kontenerów jest również ich mobilność. Konstrukcje nie są trwale związane z gruntem, co pozwala na ich szybką i sprawną relokację. Dzięki temu kontenery pracownicze mogą być użytkowane tam, gdzie pojawia się bieżące zapotrzebowanie.

Kontenery pracownicze i kontenery socjalne na wynajem

Usługi związane z wynajmem kontenerów socjalnych kierujemy do Klientów z terenu całego Śląska, jak i kraju. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem sprzętowym umożliwiającym nam bezpieczny transport i rozładunek/załadunek oferowanych kontenerów.
Dzięki zastosowaniu transportu HDS docieramy do nawet trudnodostępnych lokalizacji.

Nasze kontenery biurowo-socjalne i socjalne znajdują zastosowanie jako:

 • kontenery pracownicze,
 • szatnie,
 • tymczasowe biura,
 • tymczasowe punkty handlowo-usługowe.

Obok świadczenia usług związanych z wynajmem kontenerów specjalizujemy się również w montażu i demontażu obiektów kontenerowych, w tym całych specjalistycznych segmentów budowlanych, niezależnie od ich konkretnych zastosowań.

Duża popularność naszych kontenerów pracowniczych wynika z ich uniwersalnego charakteru oraz możliwości podporządkowania względem zamierzonego sposobu wykorzystania. Doskonale wiemy jak skonstruować i wyposażyć kontener pracowniczy, by spełniał wymogi odbiorców różnych branż oraz reprezentujących różne zakłady pracy.

Kontenery socjalne i pracownicze – Katowice, Śląsk, cała Polska

Działamy na terenie Śląska i całego kraju. Nasza oferta obejmuje wynajem nowoczesnych kontenerów biurowo-socjalnych, socjalnych i pracowniczych, usługi montażowe i serwisowe. Serwis kontenerów pozwala nie tylko na usunięcie ewentualnych uszkodzeń powstałych w tracie użytkowania obiektu, ale równocześnie daje możliwość dostosowania przestrzeni do indywidualnych potrzeb prowadzonej w  niej działalności.

Klientów zainteresowanych wynajmem kontenerów zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, w razie pytań lub wątpliwości od kontaktu. Specjaliści KOMATO KONTENERY z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w doborze zakresu usługi do Państwa potrzeb.