ul. Siemianowicka 98, 41-902 Bytom 607 136 966 biuro@komato.pl

Kontenery portiernie / stróżówki

Kontenery portiernie / stróżówki

Kontener portiernia to pojedynczy kontener w którym zapewnić / zaaranżować można niewielką przestrzeń np. na potrzeby pomieszczenia ochrony.

  • Lz=2000 mm,
  • Sz=2438 mm,
  • Hz=2800 mm,
  • Hw=2500 mm

Kontenery stróżówki

Kontenery stróżówki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwiać aranżację przestrzeni na potrzeby pomieszczenia ochrony. Wnętrze kontenera z powodzeniem zmieści biurko, krzesło oraz zestaw do monitoringu, a także szafkę do przechowywania materiałów biurowych. Podobnie jak inne kontenery, również kontenery stróżówki mogą być konfigurowane w ramach większych konstrukcji modułowych. Najczęściej są one jednak wykorzystywane jako pojedyncze budynki pracowników ochrony rozmieszczone przy bramach wjazdowych na teren zakładu czy strefy ekonomicznej.

Dużą zaletą oferowanych kontenerów jest ich mobilny charakter. Kontenery można łatwo zdemontować i zmontować w dowolnym innym miejscu. To szczególnie ważne w przypadku obiektów, których zakres ochrony może ulec zmianie oraz obiektów podlegających ochronie czasowej.

Nasze kontenery stróżówki znajdują zastosowanie:

  • na placach budowy,
  • w budownictwie liniowym/drogowym,
  • na parkingach strzeżonych,
  • na terenie zakładów przemysłowych,
  • na terenie obiektów medycznych,
  • wszędzie tam, gdzie obiekt i/lub teren wokół niego podlega ograniczeniu dostępu.

 

Kontenery portiernia – właściwa ochrona nowych osiedli

Kontenery stróżówki bardzo często i chętnie wybierane są również przez deweloperów, którzy w ten sposób chcą zapewnić swoim klientom, czyli mieszkańcom osiedla komfort w postaci stałego monitoringu oraz właściwego i bezproblemowego przyjmowania gości.

Kontenery portiernie mogą bowiem z powodzeniem być dopasowane do charakteru osiedla, stojąc na przykład przy bramie wjazdowej, ułatwiając tym sposobem wjazd i wyjazd z osiedla, a także wspomagają nawigację samochodom dostawczym – zarówno towarującym okoliczne sklepy, jak i kurierom.

Atutem tego rodzaju kontenerów jest oczywiście bezproblemowy montaż oraz demontaż, który można dostosować do zmieniającej się przestrzeni czy infrastruktury, co jest całkowicie naturalnym zjawiskiem na nowych osiedlach. Kontenery stróżówki posiadają wielorakie zastosowanie, a przy tym dobrze komponują się także z nowoczesną zabudową, zapewniając jednocześnie komfort pracy, niezbędny w przypadku monitoringu całego osiedla.

Kontenery stróżówki na wynajem

Starając się jak najlepiej dopowiadać na zróżnicowane potrzeby Klientów oferujemy kontenery na wynajem. Działamy na terenie całego kraju zapewniając transport, montaż i demontaż konstrukcji kontenerowych. Usługi transportowe realizujemy przy pomocy dźwigu HDS, co pozwala nam na obsługę także trudnodostępnych lokalizacji.

Oferowane kontenery stróżówki to obiekty uniwersalne, które możemy zaaranżować zgodnie z indywidualnymi potrzebami, co pozwala na ich wykorzystanie w licznych aplikacjach.

Klientów zainteresowanych wynajmem kontenera zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Specjaliści KOMATO KONTENERY z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w określeniu najbardziej optymalnego zakresu usługi.