ul. Siemianowicka 98, 41-902 Bytom 607 136 966 biuro@komato.pl

Wynajem kontenerów

Usługi

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kontenery to przede wszystkich szybka, wygodna, ekologiczna i mobilna przestrzeń. To przede wszystkim wygodna alternatywa, w szczególności do obiektów wykorzystywanych jako zaplecza sanitarne na placach budów lub tymczasowe biura sprzedaży lub przestrzenie biurowe przy zapleczach budowlanych. Ich podstawową zaletą jest duża mobilność, dzięki czemu po spełnieniu swojej roli kontener może zostać przewieziony w dowolne inne miejsce bez konieczności rozbierania całej konstrukcji. Wyjątek stanowią tutaj bardziej rozbudowane konstrukcje modułowe.

 

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy wynajem kontenerów. Kontenery wynajmujemy na terenie całego śląska zapewniając ich dowóz na miejsce wskazane przez Klienta oraz późniejszy odbiór. Kompleksową obsługę z zakresu wynajmu kontenerów kierujemy do Klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych z Katowic, Gliwic, Chorzowa, innych miejscowości Śląska i Zagłębia i nie tylko. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą.

Zalety wynajmu:

  • kontenery do wygodna i EKO alternatywa dla przestrzeni użytkowych,
  • bądź eko – wynajmij kontener zamiast inwestować,
  • szerokie możliwości, elastyczność w temacie rozbudowy, rozszerzenia oferty w budownictwie modułowym,
  • Krótki czas realizacji przestrzeni modułowej.

Wynajem kontenerów – Chorzów, Katowice, Śląsk i Zagłębie

Specjalizujemy się w usługach związanych z wynajmem kontenerów. Działamy na terenie całego Śląska i Zagłębia, jednocześnie odpowiadając na potrzeby Klientów z pozostałych regionów kraju. Obszar naszej podstawowej działalności obejmuje miasta w regionie – Chorzów, Katowice, Gliwice, Zabrze.

Wynajem kontenerów to usługa, którą kierujemy do inwestorów poszukujących tymczasowych przestrzeni użytkowych do różnych zastosowań. Nasze kontenery są wykorzystywane przede wszystkim w branży budowlanej, a także przemyśle, usługach i branży ochrony. Klientów poszukujących kontenerów na wynajem zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, w ramach której proponujemy wynajem kontenerów:

  • biurowych,
  • socjalnych,
  • sanitarnych.

Wynajem kontenerów biurowych

Kontenery biurowe umożliwiają organizację przestrzeni do pracy w miejscach, w których zazwyczaj nie dysponujemy odpowiednimi warunkami. Wykorzystuje się je w organizacji placów budowy, jak również jako tymczasowe punkty handlowe. Nowoczesne kontenery biurowe są szczególnie pożądane przez developerów, którzy w ten sposób wychodzą naprzeciw potencjalnym nabywcom ich inwestycji. Mobilne biuro sprzedaży w miejscu realizacji inwestycji budowlanej to bardzo często klucz do szybkiej sprzedaży domów i mieszkań.

Wynajem kontenerów socjalnych

Kontenery socjalne stanowią podstawę budowy zaplecza socjalnego dla pracowników świadczących pracę w terenie. W tym przypadku po raz kolejny na pierwszy plan wysuwa się plac budowy lub miejsce demontażu dużych konstrukcji, ale zastosowanie kontenerów socjalnych jest znacznie szersze. Z ich zalet korzysta branża przemysłowa i turystyczna. Kontenery socjalne zapewniają odpowiednie zaplecze pracownikom wypożyczani sprzętu wodnego, szkół żeglarstwa i surfingu i wielu innym.

Wynajem kontenerów sanitarnych

Kontenery sanitarne to obiekty wyposażone w pełny węzeł sanitarny, dzięki którym możemy tworzyć mobilne sanitariaty w miejscach pracy i odpoczynku ludzi. Wyposażenie kontenerów sanitarnych może się znacząco od siebie różnić. W zależności od potrzeb tego typu kontenery możemy wyposażyć w:

  • kabiny prysznicowe,
  • umywalki,
  • kabiny WC i pisuary.


Podobnie jak pozostałe kontenery, kontenery sanitarne mogą być montowane w ramach większych obiektów kontenerowych, co pozwala na budowę kompleksowego zaplecza sanitarnego na placu budowy, polu namiotowym, plaży i w dowolnym innym miejscu. Ich konstrukcja umożliwia podłączenie do kanalizacji oraz zbiornika asenizacyjnego.