ul. Siemianowicka 98, 41-902 Bytom 607 136 966 biuro@komato.pl

Kontenery budowlane

Kontenery budowlane

  • Lz=6058 mm,
  • Sz=2438 mm,
  • Hz=2800 mm,
  • (Hw=2500 mm)
  • Okna PCV: 1165×1135 mm 2 szt. Wraz z roletami.
  • Drzwi: zewnętrzne jednoskrzydłowe, stalowe, białe 900×2000 mm
  • Instalacja elektryczna: instalacja oświetleniowa oraz instalacja gniazd wtykowych

Plac budowy, choć jest miejscem na którym toczą się ciężkie prace, wymaga organizacji, dzięki której będzie ona bardziej przejrzysta – pomocne są przy tym kontenery budowlane. Oferowane przez nas kontenery budowlane spełniają wszystkie normy, zapewniają właściwy komfort i ułatwiają prace.

To miejsce, w którym pracownicy mogą swobodnie się przebrać, zjeść posiłek, odpocząć, ale także znaleźć właściwą dokumentację, która jest niezbędna do wykonania projektu. Warto też pamiętać, że kontener budowlany to najlepsze miejsce do przechowania narzędzi.

Kontenery budowlane – Katowice

KOMATO KONTENERY mieści się w Bytomiu, dlatego też nasze kontenery budowlane bez problemu dostarczymy i zamontujemy na terenie Katowic i całego okręgu śląska. Nasze niezawodne i dobrej jakości kontenery są łatwe w montażu oraz demontażu, dzięki czemu bez problemu przeniesiesz je na kolejny etap prac lub na inną inwestycję.

Kontenery budowlane, które znajdziesz w naszej ofercie podniosą standard warunków pracy zapewniając twoim pracownikom wszystko to, czego potrzebują, a ty dodatkowo będziesz mieć wszystko pod kontrolą bez obaw, że po raz kolejny stracisz drobne narzędzie.

Kontenery budowlane – oferta skrojona do twoich potrzeb

Potrzeby naszych klientów są zróżnicowane, dlatego też naszą ofertę staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi różnymi rodzajami kontenerów, w tym z kontenerami budowlanymi.

Nasze kontenery można ze sobą łączyć, tworząc tym samym przyjazną przestrzeń, dla wszystkich pracowników. Kontenery budowlane polecamy:

  • deweloperom, którzy chcą zapewnić pracownikom komfortowe warunki pracy;
  • klientom indywidualnym, którzy chcą nadzorować prace budowlane na swojej posesji.

Wygoda, oraz komfort jaki zapewniają nasze kontenery sprawia, że są to jedne z najczęściej wybieranych kontenerów budowlanych w Katowicach oraz okolicy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do zapoznania się z naszą pełną ofertą, którą pomożemy państwu dopasować do indywidualnych potrzeb.