ul. Siemianowicka 98, 41-902 Bytom 607 136 966 biuro@komato.pl

Kontenery biurowe

Kontenery biurowe

Kontener biurowy to pojedynczy blok modułowy na konstrukcji rami stalowej, o wewnętrznej powierzchni użytkowej równej 13 m2.

Tego typu jednostka przeznaczona może być pod użyteczność biurową, mieszkalną i różnego rodzaju powierzchnie użytkowe. Kontener tego typu posiada możliwość dowolnej konfiguracji, oraz możliwość łączenia w większe modułu.

  • Lz=6058 mm,
  • Sz=2438 mm,
  • Hz=2800 mm,
  • (Hw=2500 mm)
  • Okna PCV: 1165×1135 mm 2 szt. Wraz z roletami.
  • Drzwi: zewnętrzne jednoskrzydłowe, stalowe, białe 900×2000 mm
  • Instalacja elektryczna: instalacja oświetleniowa oraz instalacja gniazd wtykowych

Kontenery biurowe – Śląsk

Ofertę kontenerów biurowych na wynajem kierujemy do klientów z całego Śląska oraz pozostałych regionów Polski. Dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania o szerokich możliwościach adaptacji, co pozwala wykorzystywać kontenery biurowe zarówno zgodnie z ich pierwotnym przeznaczeniem, jak i jako powierzchnie użytkowe do innych zastosowań.

Oferowane kontenery biurowe najczęściej znajdują zastosowanie jako:

  • tymczasowe biura na placach budowy,
  • punkty handlowo-informacyjne w miejscu realizacji inwestycji,
  • miejsce prowadzenia działalności gospodarczej.
 

Z zalet kontenerów biurowych bardzo często korzystają firmy prowadzące działalność usługową w miejscach, w których nie ma możliwości wzniesienia obiektu budowlanego lub jego wzniesienie wiązałoby się z nieproporcjonalnie wysokimi kosztami – na stokach narciarskich, na plaży, na terenach dzierżawionych.

Zalety nowoczesnych kontenerów biurowych

kontener biurowy w wykończeniuNowoczesne kontenery biurowe oferują szereg zalet użytkowych. To konstrukcje charakteryzujące się wysoką mobilnością, dzięki czemu mogą być relokowane w zależności od zmieniających się potrzeb. Ich dużą zaletą jest również swoboda adaptacji przestrzeni wewnątrz, która może być wykorzystywana jako biuro, lokal usługowy czy punkt informacyjny.

Możliwości w zakresie personalizacji wnętrza kontenera biurowego są praktycznie nieograniczone, jedynym ograniczeniem jest metraż, który możemy zwiększyć tworząc segment budowlany składający się z kilku pojedynczych obiektów. W praktyce oznacza to możliwość tworzenia dogodnej przestrzeni zarówno do użytku krótkoterminowego, jak i wielosezonowego.

 

Kontenery biurowe na wynajem z montażem – Gliwice, Katowice, Zabrze

Obok wynajmu kontenerów biurowych specjalizujemy się w montażach i demontażach obiektów kontenerowych. Dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu tworzymy specjalistyczne segmenty budowlane dedykowane do różnych zastosowań. Zapewniamy również usługi serwisowe i remontowe. Działamy na terenie całego Śląska, jak i kraju. Kontenery dostarczamy przy pomocy dźwigów HDS, co umożliwia nam dotarcie do nawet trudnodostępnych lokalizacji i bezpieczny rozładunek/załadunek kontenera.

Inwestorów zainteresowanych współpracą z marką KOMATO KONTENERY zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na kontenery biurowe i kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w dopasowaniu zakresu usługi do Państwa indywidualnych potrzeb. Współpracujemy w tym zakresie zarówno z odbiorcami biznesowymi, jak i klientami indywidualnymi.