ul. Siemianowicka 98, 41-902 Bytom 607 136 966 biuro@komato.pl

Kontenery biurowe

Kontenery biurowe

Kontener biurowy to pojedynczy blok modułowy na konstrukcji rami stalowej, o wewnętrznej powierzchni użytkowej równej 13 m2.

Tego typu jednostka przeznaczona może być pod użyteczność biurową, mieszkalną i różnego rodzaju powierzchnie użytkowe. Kontener tego typu posiada możliwość dowolnej konfiguracji, oraz możliwość łączenia w większe modułu.

  • Lz=6058 mm,
  • Sz=2438 mm,
  • Hz=2800 mm,
  • (Hw=2500 mm)
  • Okna PCV: 1165×1135 mm 2 szt. Wraz z roletami.
  • Drzwi: zewnętrzne jednoskrzydłowe, stalowe, białe 900×2000 mm
  • Instalacja elektryczna: instalacja oświetleniowa oraz instalacja gniazd wtykowych

Kontenery biurowe – Śląsk

Ofertę kontenerów biurowych na wynajem kierujemy do klientów z całego Śląska oraz pozostałych regionów Polski. Dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania o szerokich możliwościach adaptacji, co pozwala wykorzystywać kontenery zgodnie z ich pierwotnym przeznaczeniem, jak i jako powierzchnie użytkowe do innych zastosowań.

Oferowane kontenery biurowe najczęściej znajdują zastosowanie jako:

  • tymczasowe biura na placach budowy,
  • punkty handlowo-informacyjne w miejscu realizacji inwestycji,
  • miejsce prowadzenia działalności gospodarczej.

 

Z zalet kontenerów biurowych bardzo często korzystają firmy prowadzące działalność usługową w miejscach, w których nie ma możliwości wzniesienia obiektu budowlanego lub jego wzniesienie wiązałoby się z nieproporcjonalnie wysokimi kosztami. Nasze kontenery pojawiają się na stokach narciarskich, na plaży, na terenach dzierżawionych. Ponadto oferujemy kontener biurowy z WC i kuchnią, doskonałe rozwiązanie do organizacji tymczasowych przestrzeni administracyjnych.

Zalety nowoczesnych kontenerów biurowych

kontener biurowy w wykończeniuNowoczesne kontenery biurowe oferują szereg zalet użytkowych. To konstrukcje charakteryzujące się wysoką mobilnością, dzięki czemu mogą być relokowane w zależności od zmieniających się potrzeb. Ich dużą zaletą jest również swoboda adaptacji przestrzeni wewnątrz, która może być wykorzystywana jako biuro, lokal usługowy czy punkt informacyjny. Dzięki kompleksowemu wyposażeniu, nasz kontener biurowy z WC i kuchnią może skutecznie zastąpić dotychczas używaną przestrzeń, bez obaw przed obniżenie standardu wykonywanej pracy.

Kontener biurowy z WC i kuchnią – kompleksowa organizacja przestrzeni biurowych

Doskonale wiemy jak ważnym zadaniem jest sprawna realizacja procesów administracyjnych, od których jakości zależy funkcjonowanie każdego zakładu pracy. Dlatego naszym Klientom oferujemy kontener biurowy z WC i kuchnią, zaprojektowany pod kątem kompleksowego wsparcia pracowników administracyjnych w przestrzeni tymczasowej. Nasze kontenery biurowe z WC i kuchnią gwarantują ergonomiczne i komfortowe warunki pracy dla wszystkich korzystających z nich osób.

Możliwości w zakresie personalizacji wnętrza kontenera biurowego są praktycznie nieograniczone. Jedynym istotnym determinantem jest powierzchnia przeznaczona na montaż naszych kontenerów biurowych. Możemy bez problemu tworzyć rozbudowane ciągi, składające się z kilku pojedynczych modułów. W praktyce oznacza to możliwość tworzenia dogodnej przestrzeni zarówno do użytku krótkoterminowego, jak i wielosezonowego.

Kontenery biurowe na wynajem z montażem – Gliwice, Katowice, Zabrze

Obok wynajmu kontenerów biurowych specjalizujemy się w montażu i demontażu obiektów kontenerowych. Dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu tworzymy specjalistyczne segmenty budowlane dedykowane do różnych zastosowań. Zapewniamy także usługi serwisowe i remontowe. Działamy na terenie całego Śląska, jak i reszty kraju. Kontenery dostarczamy przy pomocy dźwigów HDS, co umożliwia nam dotarcie do miejsc trudnodostępnych oraz bezpieczny rozładunek/załadunek kontenera.

Inwestorów zainteresowanych współpracą z marką KOMATO KONTENERY zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na kontenery biurowe i kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w dopasowaniu zakresu usługi do Państwa indywidualnych potrzeb. Współpracujemy w tym zakresie zarówno z odbiorcami biznesowymi, jak i klientami indywidualnymi.